Tko je pedagog za mene

Autor: Antonia Budanko, 18. 3. 2010.

Što su djeca napisala tko je za njih pedagog!

Pedagog je osoba koja raspravlja sa učenicima o nekim problemima i uči učenike njihovom ponašanju.

Za mene je pedagog čovjek koji odlučuje neke stvari. Naš se pedagog zove Eduard Plećaš. On nije strog ali kad ga naljutiš on je vrlo strog.

Pedagog je osoba koja se brine o tome što se događa među djecom. On također rješava probleme koji se događaju. Uvijek je tu kada nam treba pomoći oko nečega. Pedagog je važna osoba u školi.

Pedagog je za mene osoba koja čuva red u školi. Svaki put kada se mi posvađamo on problem riješi. Kad smo imali sat razrednika umjesto profesora došao je pedagog i držao nam sat razrednika, tako što nas je učio kako treba učiti i dao nam je papire kao podsjetnik u učenju.

Za mene je pedagog osoba koja čuva red u školi. Dobra je osoba i uvijek će ti pomoći kad ga zatrebaš.

Pedagog je osoba koja je odgovorna za ponašanje učenika. Pomaže im ako imaju neki problem. Naš pedagog je vrlo dobra osoba. On nije strog.

Naš pedagog se brine za probleme koje djeca stvaraju. Vrlo je dobar i strog kad treba biti. On je smiješan i uvijek nam pomaže kad ga trebamo. On je vrlo važan za ovu školu.

On je važna osoba u školi. Njegov je posao da zove zločestu djecu i razgovara sa njima o tome što su napravili. Pa čak i ja sam par puta bio kod njega

Pedagog je jedna važna osoba u školi. On učenike uči dobrom ponašanju. I kad ima problematičnih učenika on ih smiri i razgovara sa njima.

Naš pedagog nam pomaže u nevoljama. Nekad bude strog. On je jako smiješan i dobar.

Za mene je pedagog osoba koja mi može pomoći da riješim neke nesuglasice sa svojim prijateljima. Pedagog rješava svađe među učenicima i postaje im prijatelj. Ponekad im kaže koristan i poučan i poučan savjet. Nikad nisam bila kod pedagoga i nadam se da neću…

Pedagog je osoba koja sjedi u uredu i upozorava djecu da budu dobra i nose jaketu na marendu. Naš pedagog pjeva na satu informatike da nas zabavi. Dolazi napraviti laptop i projektor kada ne radi. To je naš pedagog.

Za mene je pedagog normalna osoba koja pomaže djeci.

Pedagog nas upozorava…. Da ne divljamo po školi…. Da se kulturno ponašamo…kad je neka priredba ili kad imamo prezentaciju namješta projektor i laptop… Na informatici nam pjeva karaoke . On rješava probleme koje mu kaže predsjednik Učiteljskog vijeća. Pjeva u klapi Kontrada zajedno sa profesorom iz geografije….

Pedagog je čovjek koji sjedi u uredu.

Pedagog je potreban svakoj školi. Pomaže učenicima jer im govori kako se ponašati ili da nas ispravi ako nešto krivi napravimo.

Pedagog je osoba koja nam pomaže oko nesuglasica Među učenicima ili nesuglasice između učenika i profesora.

Za mene pedagog predstavlja jednu osobu koja se brine za školsku papirologiju i za neke učenike koji naprave neki incident u školi. Stoji na vratima i traži od nas da obučemo jaketu kad idemo na veliki odmor.