preskoči na sadržaj

Osnovna škola Novigrad

 > Naslovnica
 

Tko je sve odabran na LIDRANU 2020.?

Autor: Sandra MATULIĆ, 22. 2. 2020.

Slijedi popis odabranih literarnih i novinarskih radova te  pojedinačnih i skupnih dramsko scenskih iskaza koji će nastaviti  natjecanja na županijskoj razini Smotre. 

    LITERARNI IZRAZ

  1. Lugenige i pečence  /   Jakov54321 ( 6.razred)
  2. Velika avantura /  Dupin12345 ( 5.razred)                       
  3. Strah  / Namjoon19949   ( 8.razred)                 
  4. Škrinja uspomena  / Škrinja53210   ( 4.razred)                     
  5. Moj mali dnevnik iz Abu Dhabija  /Srna79797 (8.razred)                         
  6.  Vrata glazbe  / Grgo12345   ( 3.razred)                          
  7. Sićanje na dida /  Šime54321 ( 6.razred)                          
  8. Vukovar /   Srce00807  ( 5.razred)                        
  9.  Terapijsko ljetovanje /  Mjesec 21031 ( 8.razred)                          
  10.  Prosvjetljenje /  MIRKO11111  ( 8.razred)                     
  11.  Prva ljubav /  Ljubav88888   ( 8.razred)                      
  12.  Sličice iz mog mista  /  Hajduk 01402 ( 8.razred)                     
  13.  Kravata-ponos Hrvata  /  Plantaža22222 ( 3.razred)                    
  14.  Igra /  Igra12345   ( 6.razred)                        .
  15.  U mom susjedstvu /  Susjedi12345   ( 7.razred)                    
  16.  Furešti  /   Furešti12345 ( 7.razred)                       

NOVINARSKI   IZRAZ

1.      Karike istoga lanca; iIntervju/  Lanac12345  ( 8.razred)

2.      Kurdi i izbjegličko pitanje / Hrvatska20065   ( 8.razred)

3.      S knjigama možete  čudesno putovati ; intervju   / Miško 17418 ( 6. r.)  

4.      Okus sushija u   Pakoštanima /  AZIJA72019   ( 6.razred)             

5.       Naš zlatni doktor sa srebrom oko vrata / RUKOMET20202 (7. r.)             

6.       Svaki razred svoje  blizance ima / ZDENKO62442  ( 8.  r.)

 7.       Otpliva dvjesto metara prsno pa zapleše zumbu / Svemir 31415 ( 8.r.)

DRAMSKO-SCENSKI SKUPNI IZRAZ

1. OŠ  Privlaka:  Ogledalce/  Grigor Vitez; mentor  Zorenija   Malvoni                          

2. OŠ Braće Radić Pridraga: Tata Snjegović/  dramska skupina; mentor  Nataša                                                                                                                              Božin 

3. OŠ Jurja Barakovića Ražanac:  Što svemirci jedu/(kazalište sjena;   mentorice                                                               Ena  Bošković     i     Irena Miočić

4. OŠ Sveti  Filip i Jakov :  Koja je tvoja priča ; mentorica Marina  Vidas                      

5.  OŠ    Poličnik : Nikad i nikom pravo ; mentor Hrvoje Dukić   

6.  OŠ   Zemunik  :  Današnje vrime/  nepoznati autor ; mentor Josipa   Stevanja

  DRAMSKO-SCENSKI POJEDINAČNI IZRAZ                                             

  1.  Pavle Kresoja ( 4.r.): Tvoja staza/ Ratko Zvrko - OŠ Vladimira   Nazora                                                     Škabrnja ; mentorica Nada Vrsaljko                                              2. Marta Milić  (3.r.) :  Proljeće je a u meni nemir/Ana Đokić  - OŠ  Obrovac:                                                 mentorica  Marijana Pejčinović

  3.  Anđela Radmilović  ( 2. r.):  Teta Mašta / Dunja Kalilić  - OŠ Obrovac;                                                          mentorica     Marijana  Pejčinović

  4. Katja Barbaroša  (6.r.):   Sve je dobro što se dobro svrši/  Sanja Pilić-  OŠ                                                         Sveti   Filip i   Jakov ;  mentorica  Marina  Vidas          

   5  Tena Patrle  (5.r.):  U životu je važno imati pet  / Sanja Polak- OŠ Galovac:                                                 mentorica   Marijana  Blaće

  6.  Niko Juričević (5. r.): Sve je počelo ovako/  Zoran Pongrašić-  OŠ Braće                                                         Ribar  Posedarje:;  mentorica   Gabrijela   Mrkela               

   7.  Jakov Alvir  (4. r.):  Moja učiteljica/  učenički rad- OŠ Zemunik ; mentorica                                                   Martina     Vanjak

  8.. Gabrijel  Čirjak (5.r.) :  Nosim sve torbe, a nisam magarac/  D.Tadijanović -                                                  OŠ  Pakoštane ;   Nives Marić                                          

  9 .Tamara Jurlina (4.r.) :  Prvo pa bez brkova/ Marica Milčec- OŠ Starigrad ;                                                         mentorica  Radojka  Milovac   

  10.  Petra Knez (4.r.) :   Što nas živcira/ Maja Flego- OŠ Starigrad ; mentorica                                                  Radojka    Milovac

  11.  Tončica Sović  (5.r.) : Ole i Trufa/ Isaac Bashevis Singer-  OŠ Stjepana                                                       Radića Bibinje;  mentorica   Jasminka   Adžić Sikirić

 12. Karla Stipandić (1. r.) :   Korača naša babuška/  Ruska-  OŠ Petra Zoranića                                                    Jasenice;   mentorica Josipa  Jakić




Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Google classroom

 
e-dnevnik učenici

UPISI U SREDNJU

e-lektire

HRABRI TELEFON

 
Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 11. 2010.

Ukupno: 227891
Ovaj mjesec: 500
Danas: 8
Anketa
Kako vam se sviđaju naše web stranice?




Forum
Korisni linkovi
 

CMS za škole logo
Osnovna škola Novigrad / Butka Kurjakovića 7, HR-23312 Novigrad / os-novigrad.skole.hr / ured@os-novigrad.skole.hr
preskoči na navigaciju